Your search results

Açılış tarihimiz 2019 yılı yılı Songül Çolak ve Erdal Ertan ortaklığı tarafından kurulmuş gayrimenkul şirketidir. For you Gayrimenkul Türkiye’de pazarlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Misyonumuzun başında dürüst, hayata olumlu bakmak, eğitmek, çağı yakalayan girişimci ve uzman kadromuzla profesyonel, güvenilir ve sonuç odaklı gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden yerine getirmektir.

Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkul denilince ilk akla gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak sektöre yön veren çağdaş, yenilikçi ve nitelikli bir marka (For you Gayrimenkul) haline gelmektir. 

Şirket yasamızda, dürüstlük vazgeçilmezdir. Müşteri odaklı yaklaşmamız ile en iyi hizmeti en uygun koşullarda veririz. Sektörde etik ilkelere göre çalışan tüm marka ve paylaşımlarla ortak çalışmalar yürütmek, mülkleri en hızlı sürede satılmasını ve kiralanmasını sağlarız. Tüm işlerimizde adalet, nezaket ve hakkaniyet ile hareket ederiz. Müşterilerimize tam bir danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlayarak uzun yıllar birlikte çalışacağımız sadık müşteriler ediniriz.

 

 

user image

Belma Topuz

Gayrimenkul Danışmanı
1977  Yılı Almanya doğumluyum.ilköğretimimi Almanya da tamamlayıp,ileri düzeyde Almanca ko ...
user image

Fulya Yaman

Danışman
As a fourth generation realtor, I was raised in a family where real estate was the primary ...
user image

Şeyda Akti

real estate broker
Michael’s sociability, independent spirit, and incredible customer service set him apart a ...

Songül çolak

Danışman
As a fourth generation realtor, I was raised in a family where real estate was the primary ...
user image

Erdal Ertan

Danışman
1968 Erzurum doğumluyum.ilk ve otaokulu ığdırda bitirdikten sonra İzmir e yerleştik. Lisey ...

Portföyü karşılaştırın